Об'єктиви

У даній підкатегорії нашого інтернет-магазину можна вибрати та купити об'єктиви за низькими цінами. Весь асортимент на сайті найвищої якості. Доставку здійснюємо територією України. Обробка та відправка в день замовлення.

Види об'єктивів:

Сучасні виробники пропонують споживачам широкий асортименти оптичної техніки для фотоапарата. Різноманітність вибору змушує губитися, щоб цього не сталося необхідно розібратися в особливостях кожного виду. Об'єктиви поділяються на такі класи:

  • Свершковокутні об'єктиви або fisheyе. Кут такої моделі становить сто вісімдесят градусів. Фокусна відстань коротше малою стороною стандартного кадру прямокутної форми. Такий клас користується популярністю серед молоді, кадри виходять напівкруглими, трохи збільшеними, незвичайними. Є моделі із оптичною стабілізацією.
  • Стандартні об'єктиви. Відстань фокусу від тридцяти до сімдесяти сантиметрів. Його купують любителі та початківці фотографи. Застосовуються у зйомці загальних, середніх планів. Деякі примудряються фотографувати ними пейзажі, головне мати талант.
  • Супертелефото об'єктив. Фокус агрегату найдовший серед усіх, досить габаритний. Його люблять професійні фотографи, він досить універсальний, здатний вловлювати різні далекі постаті. Застосовується під час перегонів, різноманітних змагань, роботи у дикій природі.
  • Телефото об'єктиви. Можливість фотоапарата фіксуватись на предметах, розташованих на дальній відстані. Головною особливістю є вузький кут, що охоплює. Саме це дало їм назву -фокусні. У практиці об'єктиви використовуються для фотографування та фіксації спортивних подій, тваринного світу, незвичайних пейзажів.
  • Ширококутні об'єктиви. До такого типу відносяться агрегати, фокусна відстань яких менша за п'ятдесят міліметрів. Це дозволяє робити зображення природним, схожим із зором здорової людини. Вони захоплюють досить великий простір, підходять для пейзажних, студійних та театральних зйомок.

В інтернет-магазині 4tv.in.ua Ви легко знайдете оригінальні фото товарів, дізнаєтесь основні характеристики та технічні дані. Крім того, на сайті можна почитати корисні відгуки від покупців.

При покупці в інтернет-магазині 4tv.in.ua Ви отримаєте товар з офіційною гарантією від виробника , зможете забрати його в точці видачі або будь-якому іншому місті України, попередньо оформивши доставку.

Приємних покупок!

У цій категорії немає товарів