Супутниковий інтернет

Супутниковий Інтернет – один із способів доступу до Інтернету, при якій використовується технологія супутникового зв'язку. Для отримання доступу до Глобальної павутини потрібно направити супутникову антену точно на супутник, що обертається навколо Землі, та спеціально запущений на орбіту для отримання доступу до мережі. При цьому підключення здійснюється через супутникову антену незалежно від наземних комунікацій. Для виходу в Інтернет знадобиться електрика 220V, супутникова антена та модем.

Супутниковий Інтернет - це бездротовий Інтернет. Існує два способи підключення до мережі через супутник:
1) Односторонній (асиметричний) спосіб – коли, для прийому даних використовується супутниковий канал, а передачі — доступні наземні канали.
2) Двосторонній (симетричний) спосіб – коли й у прийому, й у передачі використовуються супутникові канали.

Для підключення супутникового Інтернету у будь-якій місцевості, для мешканців приватного сектору та заміських комплексів, що знаходяться у віддаленій місцевості, є надійне підключення від «Датагруп». Двосторонній супутниковий інтернет від «Датагруп» гарантовано забезпечує стабільний та безперервний сигнал. "Датагруп" є лідером на ринку супутникового телебачення. Фахівці індивідуально підбирають тарифні плани та гарантовано забезпечують мінімальну швидкість передачі та прийому даних каналу не комутованого доступу до мережі інтернет.
Супутниковий Інтернет має кілька переваг: стабільний сигнал, 100% покриття усієї території України, швидку швидкість, лояльні тарифні плани, необмежені можливості Інтернету.
На сьогоднішній день, є безліч способів для підключення Інтернет від підключення комп'ютера за допомогою аналогового модему до способів підключення з використанням високошвидкісних технологій. На нашому сайті є можливість вибрати та купити обладнання для підключення мобільного інтернету. В наявності CDMA, GSM, 3G, 4G антени для посилення сигналу мобільних телефонів або бездротових 3G модемів. Для підключення по локальній мережі є можливість вибрати асортименти з категорії CDMA-GSM-3G модеми, pigtail та телефонія.

У цій категорії немає товарів