Про магазин

Ми займаємося оптовою та роздрібною торгівлею обладнання для прийому супутникового, ефірного телебачення та інтернету різних виробників. За роки успішної роботи зуміли створити широкий асортимент товарів, розрахованих на різних споживачів зі своїми вимогами до ціни, якості та можливостей.

Основним показником нашої діяльності вважаємо кількість задоволених клієнтів та успішних партнерів. Наша фірма найбільше дбає про свій позитивний імідж, тому компетентність та високий професіоналізм співробітників, високий рівень сервісу та сприятливі цінові умови, а також чесність та відповідальність щодо як з постійними партнерами, так і з роздрібними покупцями ми довгі роки вважаємо своїм головним досягненням. Ми цінуємо Ваш час, прислухаємося до Ваших бажань та віримо у Ваш успіх.

Замовити товар у нашому інтернет-магазині можна без попередньої реєстрації. Хоча для розвитку партнерських відносин процес реєстрації є бажаним.

Ми постійно стежимо за тим, щоб наявність товару на складі відповідало товарним залишкам інтернет-магазину. Тому, роблячи інтернет-замовлення, Ви можете бути впевнені у його наявності.

Основними напрямками діяльності компанії є:

  • Роздрібна та оптова реалізація обладнання для супутникового, ефірного телебачення та інтернету різних виробників, широкий асортимент обладнання за розумними цінами. Регулярно співробітниками компанії проводиться аналіз споживчого попиту, тому ми намагаємося вводити в асортиментний ряд товари, які задовольнять попит будь-якого покупця.
  • Гарантійне обслуговування реалізованої продукції та висококваліфікована інформаційна підтримка партнерів та споживачів.
  • Сервіс обладнання є одним із провідних напрямків діяльності нашої компанії. Фахівці швидко та якісно відремонтують та модернізують Ваше обладнання.
  • Доставка обладнання та аксесуарів у різні точки України та Близького Зарубіжжя.
  • Монтаж супутникового, ефірного телебачення та інтернету для індивідуального чи колективного перегляду (комплекти без абонплати та підключення до провайдерів платного телебачення).
  • Розвиток дилерської мережі. Ми стежимо за тим, щоб наші умови та оптові ціни були комфортними для співпраці.
  • Нашим покупцям бажаємо приємного перегляду і сподіваємося на подальшу співпрацю.

Які умови та ціни для оптових покупців?

ДЕТАЛЬНІШЕ...

Дропшипінг. Які умови та ціни?

ДЕТАЛЬНІШЕ...