Оптові покупки

Постійні покупці (дилери) можуть придбати будь-який товар з нашого асортименту за оптовою ціною!

Оптові ціни значно відрізняються від роздрібних цін!

Яку вигоду отримують наші дилери:

  1. Вигідні умови співпраці
  2. Спеціальні ціни. Чим більша кількість – тим менша ціна!
  3. Регулярні та прогнозовані поставки.
  4. Технічну підтримку та консультації професіоналів.
  5. Оперативний ремонт придбаного обладнання.
  6. Особистий кабінет на сайті, історія замовлень!

Робити покупки за оптовими цінами дуже просто та вигідно.

Зареєструйтесь на сайті, сплатіть перше замовлення* і отримайте додаткові переваги, а саме доступ до оптових цін. Після реєстрації на сайті нашого інтернет-магазину та оплати замовлення, напишіть лист на пошту info@4tv.in.ua з темою "оптові покупки" для переведення Вас до групи "оптовики" (переведення в групу здійснює адміністратор оптового відділу після перевірки зазначених Вами даних при реєстрації). Після відповіді адміністратора** на Ваш лист Ви зможете робити покупки за мега-оптовими цінами. Для цього зайдіть під своїм логіном та паролем на сайт і Вам будуть доступні оптові ціни. Під час перегляду товару під ціною буде вказано ціну товару від кількості. Але це ще не все. Можна ще більше заощаджувати - ціна на купівлю товарів у великих обсягах (ящиками) обмовляється індивідуально.

У нашому інтернет-магазині працює злагоджена команда, ми постійно прагнемо вдосконалення та подальшого збільшення досягнутих показників спільно з Вами. Ми те, що Вам потрібне. Ми надійний партнер!

*перше замовлення має бути на суму не менше 2000грн та за роздрібними цінами. Оплата замовлення – отримання оплати інтернет-магазином.

** Олександр, e-mail: info@4tv.in.ua