Умови використання сайту

1. Загальні положення.
1.1. Сторонами цієї Угоди, розміщеної на інтернет ресурсі - сайті за адресою https://4tv.in.ua (далі – «Угода») є: «Адміністратор сайту» та фізична особа, яка має дієздатність відповідно до законодавства України, яка прийняла умови цієї Угоди, розміщує Замовлення на сайті https://4tv.in.ua та набуває Товари за допомогою сайту https://4tv.in.ua виключно для особистих, сімейних, домашніх та інших потреб, не пов'язаних із провадженням підприємницької діяльності (далі – "Покупець"). Сайт є об'єктом права інтелектуальної власності ФО-П Піковський А.В. (Адміністратор сайту).
1.2. Цей документ є публічною офертою, і відповідно до ст. 633, 641 та гол. 63 Цивільного кодексу України, її умови однакові для всіх споживачів. Моментом укладання цієї Угоди визнається момент натискання Покупцем кнопки «Зареєструватися», розташованої на сторінці реєстрації на сайті https://4tv.in.ua, або оформлення замовлення, чим Покупець підтверджує свою згоду з усіма умовами цієї Угоди, або звернення по телефону в кол -Центр Адміністратора сайту. Фактичне використання Покупцем сайту https://4tv.in.ua також підтверджує його згоду з умовами цієї Угоди.
1.3. У цій Угоді, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають такі значення:
Товар - матеріальний об'єкт купівлі-продажу (річ), інформація про який розміщується Продавцем на Сайті, що не вилучений з цивільного обороту та представлений для продажу в Інтернет-магазині дистанційним способом. Перелік Товарів, які пропонуються на Сайті, може бути доповнений Адміністратор сайту у будь-який час.
Замовлення - відповідним чином оформлене та розміщене замовлення Покупця, адресоване Адміністратору сайту, на купівлю обраного ним на Сайті Товару.
Акція - пропозиція Продавця про продаж товару певного асортименту протягом певного періоду часу за фіксованими на час Акції цінами, що включають всі податки та збори, передбачені чинним законодавством України, при цьому вартість доставки не включена до зазначених на Сайті цін. Максимальна кількість товарів, які може придбати Покупець, визначається умовами конкретної Акції.
Продаж товарів дистанційним способом - продаж Товарів за договором роздрібної купівлі-продажу, що укладається на підставі ознайомлення Покупця із запропонованим Адміністратором сайту  описом Товару, що міститься на Сайті Адміністратора сайту, без безпосереднього ознайомлення Покупця з Товаром або зразком Товару під час укладання такого договору.
Інтернет-магазин - Сайт Адміністратора сайту, на якому будь-який Покупець може ознайомитися з представленими Товарами, їх описом та цінами, вибрати певний Товар, оформити Замовлення та придбати цей Товар.
Сайт – сукупність інформаційних ресурсів, розміщених в Інтернеті за адресою https://4tv.in.ua. Сайт належить та адмініструється Адміністратором сайту.
Поштова служба доставки - юридична особа та/або приватний підприємець, що надає послуги з доставки Товарів Адміністратора сайту. Адміністратор сайту не відповідає за роботу сторонніх служб.
Сервісна служба Адміністратора сайту - служба роботи з клієнтами Сайту або кол-центр Адміністратора сайту.
1.4. Товари представлені на Сайті у вигляді їх фотозображення, яке супроводжується текстовою інформацією про них: ціна, опис Товару (склад, особливості моделі та ін. споживчі властивості), місце виготовлення Товару. При цьому адреса (місце знаходження) Продавця, повне фірмове найменування Продавця, умови придбання Товару, порядок оплати, строк, протягом якого діє пропозиція про укладання договору дистанційним способом, вказані на окремих сторінках Сайту.
2. Реєстрація Покупця Інтернет-магазину.
2.1. Фактичний доступ до Товарів у рамках Акцій, що проводяться, мають усі користувачі Сайту.
2.2. Реєстрація на Сайті провадиться у порядку, наведеному на Сайті за умови Акцепту Користувачем цієї Угоди.
3. Предмет Угоди.
3.1. Відповідно до цієї Угоди, Адміністратор сайту надає Покупцю послуги з використання Сайту для придбання Товарів. Предметом цієї Угоди є надання Покупцям, які мають доступ до Інтернету, можливості перегляду та придбання у порядку, передбаченому цією Угодою, різних Товарів шляхом оформлення відповідним чином Замовлень на Сайті.
3.2. Діюча версія Угоди розміщена на сторінці Сайту Угоди користувача.
4. Оформлення та терміни виконання замовлення.
4.1. При оформленні замовлення Покупець заповнює електронну форму замовлення на Товар та відправляє сформоване замовлення Адміністратору сайту через мережу Інтернет.
4.2. При оформленні замовлення Покупець зобов'язаний ознайомитись та прийняти всю інформацію про товар, а саме опис, призначення, склад, фасування.
4.3. Після оформлення замовлення на E-mail надсилається лист, що підтверджує прийняття замовлення, із зазначенням найменувань обраних Товарів та загальної суми замовлення.
4.4. Адміністратор сайту має право анулювати замовлення Покупця, що містять Товари, від яких Покупець відмовився раніше 2 і більше разів, вказавши причини, не пов'язані з наявністю недоліків у цих Товарах. А також Адміністратор сайту залишає за собою право відмовити у продажу Товару Покупцеві, який порушив положення цієї Угоди.
4.5. Терміни отримання замовлення Покупцем залежать від адреси та регіону доставки, роботи конкретної служби доставки та безпосередньо не залежать від Адміністратора сайту.
4.6. У разі оформлення Замовлення Покупцем та відсутності цієї кількості Товару на складі Адміністратора сайту, продавець зобов'язаний інформувати про це Покупця шляхом надсилання повідомлення на електронну адресу Покупця, вказану при реєстрації. І тут Покупець вправі анулювати замовлення чи прийняти Товар у кількості. При неотриманні відповіді від Покупця у розумний термін, Адміністратор сайту має право самостійно анулювати Замовлення.
4.7. У разі виникнення у Покупця питань, що стосуються властивостей та характеристик Товару, перед оформленням Замовлення Покупець повинен звернутися до Адміністратора сайту через Кол-центр.
4.8. Покупець має право відмовитися від замовленого Товару в будь-який час до його відправки Покупцеві, завчасно повідомивши про це Інтернет-магазин (за телефоном або за допомогою електронної пошти). При цьому Адміністратор сайту не повертає передоплату та комісію за оплату замовлення Покупцю.
5. Доставка товару.
5.1. Адміністратор сайту зобов'язується докласти всіх зусиль для дотримання дати та часу доставки, зазначених у відповідному Замовленні, проте затримки в доставці можливі через непередбачені обставини, що сталися не з вини Адміністратора сайту.
5.2. Ризик випадкової загибелі або випадкового пошкодження Товару переходить до Покупця у момент передачі йому Товару та проставлення Покупцем підпису у документах, що підтверджують доставку Замовлення. Адміністратор сайту знімає з себе будь-яку відповідальність у разі виникнення будь-яких претензій після підписання Покупцем декларації або накладної про прийняття товару у повному обсязі від транспортної компанії.
5.3. Замовлені Товари вручаються Покупцеві або особі, зазначеній як одержувач у Замовленні, або особі, уповноваженій Покупцем та/або Одержувачем, яка надала довіреність у нотаріальній формі на право отримання Замовлення.
5.4. Доставка здійснюється в межах України.
5.5. Вартість доставки розраховується при оформленні Замовлення на Сайті та не включена до ціни Товару, вказаної на Сайті.
5.6. Доставка Замовлень по містах України здійснюється кур'єрськими службами доставки.
5.7. У разі надання Покупцем недостовірної інформації про його контактні дані або склад Замовлення Адміністратор сайту за неналежне виконання Замовлення відповідальності не несе.
6. Оплата Замовлення.
6.1. Ціна Товару вказана на Сайті. У разі неправильної вказівки ціни на Товар, Адміністратор сайту зв'язується з Покупцем для уточнення ціни та прийняття або анулювання Замовлення.
6.2. Ціни на будь-які позиції Товару, вказані на сайті, можуть бути змінені Адміністратором сайту в односторонньому порядку за умови обов'язкового повідомлення Покупця. У такому разі Покупець має право анулювати замовлення або підтвердити замовлення зі зміненою ціною Товару.
6.3. Способи оплати:
Оплата за допомогою платіжної системи LIQPAY.
Оплата, проведена післяплатою.
Детальнішу інформацію можна знайти в розділі «Оплата та доставка» на сайті Інтернет-магазину.
6.4. Продавець має право встановлювати, змінювати в односторонньому порядку знижки та бонуси на Товар.
6.5. Договір купівлі-продажу вважається укладеним з оплати Покупцем замовлених Товарів.
6.6. Право власності на Товар, ризик випадкової загибелі або випадкового пошкодження Товару переходить до Покупця в момент оплати та передачі йому Товару представником Адміністратора сайту та проставлення Покупцем підпису у документах, що підтверджують доставку Замовлення.
7. Повернення Замовлення.
7.1. У всіх випадках повернення та обміну товарів Продавець керується законодавством України.
7.2. Покупець має право відмовитись від Товару у будь-який час до моменту оплати Товару представнику Адміністратора сайту (кур'єрській службі доставки).
7.3. Покупець має право відмовитися від Товару належної якості протягом 14 днів після його передачі Покупцю та здійснення ним оплати за цей Товар.
7.4. Повернення Товару здійснюється за адресою: м. Вінниця; після уточнення деталей повернення з оператором Сервісної служби Адміністратора сайту. Якщо Товар за будь-якими параметрами не влаштовує Покупця, Покупець повинен зв'язатися з менеджером електронною поштою: info@4tv.in.ua або за телефоном: (067)433-22-70
7.5. Повернення Товару можливе лише у випадку, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, а також документ, що підтверджує факт та умови купівлі зазначеного Товару. Товар, що повертається Покупцем, повинен бути доставлений Адміністратору сайту в повній комплектації, з усіма упаковками та наклейками, у непоношеному/невикористаному вигляді, із заводською прошивкою.
7.6. При відмові Покупця від Товару та за умови прийняття товару, що повертається Адміністратором сайту Адміністратор сайту повинен повернути Покупцеві суму, сплачену Покупцем за Товар без урахування вартості доставки та збору за поштовий переказ, комісії банку, упаковки не пізніше ніж через 10 днів з моменту отримання Адміністратором сайту поштового відправлення з повернутим Товаром, який відповідає вимогам цієї розділу Угоди та всіх необхідних документів. Оплату за пересилання здійснює покупець.
7.7. Повернення коштів відбувається у вигляді перерахування на розрахунковий рахунок Покупця, у термін, зазначений у цьому розділі Угоди. Повернення коштів здійснюється лише особі, яка сплатила Товар.
7.8. У разі повернення Товару заміна Товару на аналогічний не провадиться. Відшкодування провадиться тільки шляхом повернення сплачених за Товар сум.
8. Права, обов'язки та відповідальність Сторін.
8.1. Всі графічні та текстові матеріали, пов'язані з зображенням Товарів та товарні знаки, що знаходяться на Сайті, а також логотип та дизайн Сайту, малюнки, презентації зразків Товарів, є власністю Продавця та/або його комерційних партнерів та/або їх законних власників. Адміністратор сайту може їх замінювати без попередження.
8.2. Копіювання на будь-яких носіях, розповсюдження та передрук інформації, доступної на Сайті, можливе лише після отримання письмового дозволу Адміністратора сайту. Порушення цього пункту є порушенням законодавства про авторське право. Незнання перелічених вище положень не звільняє від відповідальності за їх порушення.
8.3. Адміністратор сайту зобов'язується докладати всіх можливих зусиль, щоб забезпечити Покупця необхідним Товаром. Замовлення на Товар приймається лише у разі наявності на складах Адміністратора сайту або його постачальників. Інформація про наявність Товарів, розміщена на Сайті, не є підставою для пред'явлення Адміністратору сайту претензій від Покупця.
8.4. Адміністратор сайту не несе відповідальності за неналежне використання Покупцем Товарів, придбаних Покупцем через Сайт.
8.5. Адміністратор сайту має право передавати свої права та обов'язки щодо виконання Замовлень третім особам, за дії яких Адміністратор сайту несе відповідальність як за власні.
8.6. Адміністратор сайту не несе відповідальності за перерви у наданні послуг, спричинені технічними перебоями у роботі обладнання та програмного забезпечення Сайту.
8.7. Адміністратор сайту має право на здійснення запису телефонних розмов та електронного листування з Покупцем. Адміністратор сайту зобов'язується: запобігати спробам несанкціонованого доступу до інформації або передачі її особам, які не мають безпосереднього відношення до виконання Замовлень; своєчасно виявляти та припиняти такі факти. Телефонні розмови можуть записуватися з метою здійснення контролю діяльності Оператора та контролю якості виконання Замовлень.
8.8. Покупець дає дозвіл на обробку своїх персональних даних для виконання умов цієї Угоди. Під обробкою персональних даних розуміються дії (операції) з персональними даними, включаючи збирання, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, розповсюдження (у тому числі передача третім особам, що діють на підставі договору з Адміністратором сайту, для виконання зобов'язань перед Покупцем), знеособлення, блокування та знищення персональних даних. Ця згода надається на весь термін дії Угоди. Адміністратор сайту не несе відповідальності за розкриття персональних даних Покупця, що відбулося внаслідок несанкціонованого доступу третіх осіб до будь-яких ресурсів мережі Інтернет, будь-яких баз даних, будь-яких системних пристроїв та інших зберігачів як комп'ютерної, так і будь-якої іншої інформації за умови відсутності вини Адміністратора сайту.
8.9. Покупець зобов'язується при реєстрації та оформленні Замовлення на Сайті надавати дані про себе, які не повинні:
бути хибними, неточними або такими, що вводять в оману.
містити комп'ютерні віруси, а також інші комп'ютерні програми, спрямовані, зокрема, на заподіяння шкоди, неуповноважене вторгнення, таємне перехоплення або присвоєння даних будь-якою системою або самої системи, її частини, або особистої інформації або інших даних.
іншим чином порушувати чинне законодавство України.
8.11. Усі претензії щодо неналежного виконання Замовлення Адміністратора сайту Покупець має право направити на адресу електронної пошти info@4tv.in.ua. Вся інформація, що надійшла обробляється в найкоротші терміни.
8.12. Відповідальність Адміністратор сайту перед Покупцем обмежується сумою, сплаченою Покупцем для придбання конкретних Товарів.
8.13. Всі інформаційні матеріали, представлені, на Сайті мають довідковий характер і не можуть абсолютно передавати достовірну інформацію про певні властивості та характеристики Товару, таких як, наприклад, відтінок кольору, форма або упаковка. Адміністратор сайту не гарантує точності та повноти матеріалів, фотографій, характеристик, розмірів, файлів та послуг. Вся інформація та матеріали сайту надаються «як є», без будь-яких гарантій. Адміністратор сайту не несе відповідальності за інформацію та висловлювання, розміщені відвідувачами у питаннях, відгуках та статтях, а також не поділяє точку зору авторів цих матеріалів. У разі виникнення у Покупця питань щодо властивостей та характеристик Товару перед розміщенням Замовлення йому необхідно звернутися за консультацією до оператора Сервісної служби Адміністратора сайту або кол-центру, надіслати запит на адресу електронної пошти info@4tv.in.ua.
9. Інші умови.
9.1. У разі виникнення претензій з боку Покупця він має звернутися до Сервісної служби Продавця за телефоном (067)433-22-70 або електронною поштою info@4tv.in.ua.
9.3. Усі суперечки сторони намагатимуться вирішити шляхом переговорів. За неможливості досягнення угоди, суперечка буде передана на розгляд до суду відповідно до чинного законодавства України.
9.4. Адміністратор сайту залишає за собою право редагувати інформацію про Товар (при цьому зміна ціни на Товар регулюється, згідно з п. 6.2. Угоди), розширювати та скорочувати список Товарів на Сайті без попереднього повідомлення Покупця до закінчення Акції, регулювати доступ до купівлі будь-яких Товарів, зупиняти або припиняти продаж будь-яких Товарів на власний розсуд, а також регулювати доступ до перегляду Сайту, купівлі будь-яких Товарів.
9.5. З метою якнайшвидшого та постійного інформування всіх Покупців про всі нові надходження Товару, проведення спеціальних акцій та розпродажів, Адміністратор сайту автоматично включає у розсилку всі адреси електронної пошти, вказані Покупцем при реєстрації на Сайті. Вказуючи при реєстрації або при оформленні Замовлення адресу своєї електронної пошти, Покупець автоматично погоджується з отриманням всіх розсилок Адміністратора сайту на адресу своєї електронної пошти, при цьому Покупець має право відмовитися від розсилок Адміністратора сайту, перейшовши за відповідним посиланням в інформаційному розсилці Адміністратора сайту.
9.6. Адміністратор сайту залишає за собою повне та беззастережне право будь-яким чином в односторонньому порядку модифікувати, тобто. - змінювати, доповнювати, видаляти та іншим чином коригувати будь-які пункти (і частини пунктів) цієї Угоди без попереднього оповіщення Покупця.
9.7. Оформляючи Замовлення на Сайті Адміністратора сайту, Покупець автоматично підтверджує своє повне та ясне розуміння всіх і будь-яких можливих характеристик кожного найменування замовленого Товару та автоматично підтверджує свою повну згоду з усіма представленими характеристиками, гарантійними умовами Товару, представленими на Сайті, та підтверджує свою повну придбання. замовленого Товару, і навіть розуміння предмета Товара. Адміністратор сайту не несе відповідальності за невиправдані очікування покупця.
*Увага! Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте цю угоду. Якщо ви не погоджуєтеся з ним, не використовуйте цей сайт.