Оптичне обладнання

Медіаконвертер Tp-link MC110CS

Медіаконвертер Tp-link MC110CS

1 170 грн

Абонентський термінал EPON (ONU) EP-125

Абонентський термінал EPON (ONU) EP-125

780 грн

Абонентський термінал GPON (ONU) GP-125

Абонентський термінал GPON (ONU) GP-125

699 грн

Муфта оптична Crosver FOSC-S206/12-2-12

Муфта оптична Crosver FOSC-S206/12-2-12

702 грн

Медіаконвертер FoxGate EC-B-0,1-1SM-1310nm-20-LFP

Медіаконвертер FoxGate EC-B-0,1-1SM-1310nm-20-LFP

546 грн

Ключ монтажний Crosver для муфти FOSC-X

Ключ монтажний Crosver для муфти FOSC-X

39 грн

Абонентський термінал Mercury ONU1201KB EPON ONU, 1GE+1FE+WIFI

Абонентський термінал Mercury ONU1201KB EPON ONU, 1GE+1FE+WIFI

1 619 грн

Муфта оптична Crosver FOSC-SS208/24-2-12

Муфта оптична Crosver FOSC-SS208/24-2-12

663 грн

Муфта оптична Crosver FOSC-X108/16-2-32

Муфта оптична Crosver FOSC-X108/16-2-32

507 грн

Мікро-бокс оптичний Crosver FOB-DM037/12-1-6

Мікро-бокс оптичний Crosver FOB-DM037/12-1-6

312 грн

Медіаконвертер FoxGate EC-B-0,1-1SM-1550nm-20-LFP

Медіаконвертер FoxGate EC-B-0,1-1SM-1550nm-20-LFP

546 грн

Сплайс-касета Crosver S023

Сплайс-касета Crosver S023

84 грн

Розподільний оптичний бокс Crosver FOB-03-08U

Розподільний оптичний бокс Crosver FOB-03-08U

410 грн

Розподільний оптичний бокс Crosver FOB-02-04

Розподільний оптичний бокс Crosver FOB-02-04

277 грн

Абонентський термінал FoxGate ONU E1001MZ

Абонентський термінал FoxGate ONU E1001MZ

594 грн

Медіаконвертер Yoso RCI B (IC+113), 1550 WDM

Медіаконвертер Yoso RCI B (IC+113), 1550 WDM

429 грн

Показано з 1 по 16 із 60 (всього сторінок: 4)

У даній підкатегорії нашого інтернет-магазину представлені мережеві адаптери, медіаконвертери та карти. Мережна плата (мережевий адаптер, картка) – це додатковий пристрій, що дозволяє комп'ютеру взаємодіяти з іншими пристроями мережі. Головна функція мережі – підтримка функціонування локальної мережі. Мережеві карти (адаптери) є різновидом контролера, управління над яким здійснюється за допомогою драйвера, який встановлюють програмним шляхом в операційній системі. Медіаконвертер - прилад перетворення середовища поширення сигналу з одного типу на інший. У нашому інтернет-магазині найчастіше це перетворювачі сигналу з мережі Ethernet витої пари в сигнал для подальшої передачі по оптоволокну.