Медіаконвертер Tp-link MC110CS

Артикул: 41905
  • В наявності
    1 248 грн

Оплата
  • готівкою при отриманні
  • карткою VISA/MasterCard
  • накладеним платежем
Доставка
  • по Україні перевізниками:
    • «Нова пошта»
    • «Делівері»
    • «Укрпошта»
  • за межі України:
    • «Укрпошта»
Гарантія
  • обмін або повернення грошей:
    • протягом 14 днів
  • від виробника:
    • до 12 місяців
  • детальніше...

Медіаконвертер TP-LINK MC110CS призначений для перетворення сигналу з мережі Ethernet витої пари в сигнал для подальшої передачі по оптоволокну при довжині хвилі 1310 нм на відстань до 20 кілометрів. Конвертер підтримує стандарти IEEE 802.3u 10/100Base-TX та 100Base-FX і призначений для використання з одномодовим оптоволоконним кабелем, що підключається по роз'єму SC.

  • Підтримка стандартів 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX
  • Функції Link Fault Passthrough та Far End Fault мінімізують втрати, спричинені помилками під час встановлення з'єднання
  • Можливість перемикання напівдуплексного / повнодуплексного режимів для порту FX
  • Дозволяє збільшити дальність прокладки волокна до 20-60 км.
Технічні характеристики
Індикатори PWR, LFP, Link/Act, SPD, FDX, Link/Act
Стандарт IEEE 802.3 10Base-T; IEEE 802.3u 100Base-TX/FX; IEEE 802.3ab; IEEE 802.3E
Роз'єми Оптический разъем типа SC/PC; Разъем RJ-45 для подключения к Ethernet 10/100BASE-TX устройствам.
Ethernet 10/100 Мбит, Full/Half Duplex
Розмір корпусу в міліметрах Ш x Г x В 94.5 х 73 х 27

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь для перегляду

Схожі товари

Рекомендовані товари