Медіаконвертер FoxGate EC-B-0,1-1SM-1550nm-20-LFP

  • Медіаконвертер FoxGate EC-B-0,1-1SM-1550nm-20-LFP
Артикул: 41816
  • В наявності
    582 грн

Оплата
  • готівкою при отриманні
  • карткою VISA/MasterCard
  • накладеним платежем
Доставка
  • по Україні перевізниками:
    • «Нова пошта»
    • «Делівері»
    • «Укрпошта»
  • за межі України:
    • «Укрпошта»
Гарантія
  • обмін або повернення грошей:
    • протягом 14 днів
  • від виробника:
    • до 12 місяців
  • детальніше...

Медіаконвертер FoxGate EC-B-0,1-1SM-1550nm-20-LFP перетворює сигнал із мережі Ethernet на кручений парі в сигнал для передачі по одномодовому оптоволокну на довжині хвилі 1550 нм.

У пристрої встановлено інтелектуальний чіпсет IP113C.

Конвертер підтримує технологію WDM (Wavelength Division Multiplexing) (спектральне ущільнення каналів). Вона дозволяє передавати та одночасно отримувати електричний сигнал стандарту 100BASE-FX Fast Ethernet по оптичному волокну на відстань до 20 км.

Медіаконвертер можна налаштувати для різноманітного використання. Це можна зробити за допомогою DIP перемикачів на задній панелі. Також пристрій має функцію визначення помилок мережевих з'єднань LFP (Link Fault Pass-through).

На передній панелі конвертера розташовані такі роз'єми:

  • Оптичний роз'єм типу SC/PC;
  • Роз'єм RJ-45 для підключення до Ethernet 10/100BASE-TX пристроїв.

Апарат підключається до мережі зовнішнім блоком живлення номіналом 5В 1А.

Технічні характеристики
DIP перемикачі converter mode; modified cut through mode; flow control; P2 duplex; P1 duplex; 10M/100M; auto-negotiation; auto send; LFP; auto loop back test
Індикатори FEF, FXL, PWR, TXL, SPD, FDX
Стандарт IEEE 802.3 10Base-T; IEEE 802.3u 100Base-TX/FX; IEEE 802.3ab; IEEE 802.3E
Роз'єми Оптический разъем типа SC/PC; Разъем RJ-45 для подключения к Ethernet 10/100BASE-TX устройствам.
Ethernet 10/100 Мбит, Full/Half Duplex
Параметри довкілля Температура: 0 ~ 55°C; влажность воздуха: 10% ~ 90% без конденсата
Розмір корпусу в міліметрах Ш x Г x В 94 × 70 × 26

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь для перегляду

Схожі товари

Рекомендовані товари