Точка доступу Ubiquiti UniFi AP AC Mesh Pro (UAP-AC-M-PRO)

 • Точка доступу Ubiquiti UniFi AP AC Mesh Pro (UAP-AC-M-PRO)
Артикул: 48389
 • В наявності
  8 736 грн

Оплата
 • готівкою при отриманні
 • карткою VISA/MasterCard
 • накладеним платежем
Доставка
 • по Україні перевізниками:
  • «Нова пошта»
  • «Делівері»
  • «Укрпошта»
 • за межі України:
  • «Укрпошта»
Гарантія
 • обмін або повернення грошей:
  • протягом 14 днів
 • від виробника:
  • до 12 місяців
 • детальніше...

Двохдіапазонна точка доступу 802.11 a/b/g/n/ac MIMO 3x3, 2x 10/100/1000 Ethernet Port, 22 dBm, 802.3af.

Зовнішня дводіапазонна mesh-точка доступу новітнього стандарту 802.11AC створює відмінне бездротове покриття в умовах великих відкритих просторів і за рахунок підтримки технології Plug and Play Mesh забезпечує швидке розгортання високопродуктивних масштабних Wi-Fi мереж. Пристрій завдяки MIMO 3x3 показує сумарну швидкість передачі даних - до 1750 Мбіт/с (до 1300 Мбіт/с на 5 ГГЦ і до 450 Мбіт/с на 2.4 ГГЦ) - а також сумісний зі стандартом 802.3af PoE. Доступний комплект з одного та 5 пристроїв.

Масштабоване управління корпоративним Wi-Fi

UniFi - це революційна Wi-Fi система, що поєднує продуктивність корпоративного рівня, необмежену масштабованість та централізований контролер управління. Точки доступу UniFi AC Mesh Pro мають досконалий промисловий дизайн і легко встановлюються за допомогою кріплення, що включено в комплект.

Легкодоступне через стандартний веб-браузер програмне забезпечення UniFi Controller є потужним програмним інструментом, ідеальним для інсталяцій з високою щільністю клієнтів, які потребують малої затримки та безвідмовної роботи.

Використовуйте програмне забезпечення UniFi Controller для швидкого налаштування та адміністрування бездротової мережі на підприємстві – спеціального навчання не потрібно. Функції карти радіочастот та продуктивності радіо, статуси в реальному часі, автоматичне виявлення всіх пристроїв лінійки UniFi та розширені параметри безпеки – все це інтегровано в один контролер.

UniFi створює комплексну, високомасштабовану систему по всій мережі пристроїв – розташованих у різних точках земної кулі – з єдиним веб-інтерфейсом управління.

особливості:
Економія часу та грошей
На відміну від звичних корпоративних Wi-Fi систем з апаратним контролером, UniFi поставляється в комплекті зі вільним програмним контролером, який може бути встановлений на будь-якому локальному комп'ютері (PC/Mac/Linux), у приватній хмарі або публічному хмарному сервісі. Також доступна опція використання UniFi Cloud Key із вбудованим програмним забезпеченням.

Потужні апаратні засоби
Бездротові точки доступу UniFi AC Mesh Pro стандарту 802.11AC підтримують технологію Plug&Play Mesh.
Інтуїтивно зрозуміле програмне забезпечення UniFi Controller. Простий інтерфейс користувача допоможе в налаштуванні та керуванні вашими точками доступу.

Розширюваність
Необмежена масштабованість: будуйте настільки великі або малі бездротові мережі, наскільки це необхідно. Почніть з однієї точки доступу та розширюйте мережу до тисяч пристроїв, підтримуючи її через єдину централізовану систему управління.

Розширте свою зону покриття
За допомогою програмного забезпечення UniFi Controller, запущеного в центрі управління мережею (NOC) або в хмарі, адміністратори можуть контролювати відразу кілька розподілених майданчиків, а також сайти з багато орендною архітектурою для підтримки постачальників керованих послуг.

Програмне забезпечення UniFi Controller

Насичений функціями
Використовуйте UniFi Controller для додавання тисяч нових точок доступу UniFi до системи, розміщення мережі на карті/схемі та швидкого керування трафіком системи.

Зручна карта радіочастот
Використовуйте карту радіочастот для моніторингу та аналізу для оптимального розташування точок доступу, конфігурування та налагодження.
Потужний інструмент для продуктивності радіо. Доступні функції спектрального аналізу, оптимізації ефірного часу та перенесення клієнтів між діапазонами.

Деталізована аналітика
Використовуйте звіти, що настроюються, та аналітику для керування великими групами користувачів і прискорюйте вирішення проблем.

Бездротовий висхідний канал
Функція Wireless Uplink забезпечує бездротове з'єднання точок доступу для збільшення зони покриття та підключення важкодоступних сегментів мережі. Одна провідна точка доступу UniFi підтримує підключення до 4 низхідних радіоканалів у кожному діапазоні частот, дозволяючи здійснювати бездротове приєднання пристроїв із їх поточним апаратним станом та переконфігурацію мережі в реальному часі.

Для пристроїв на базі технології Plug & Play Mesh ця функція розширена можливістю багатоскачкового бездротового з'єднання, при якому точки доступу можуть підтримувати "висхідне" з'єднання з іншими такими ж точками, підключеними до мережі бездротовим способом.
* Пристрої, що знаходяться в області радіопокриття один одного, утворюють безліч PtP-з'єднань.

Підтримка гостьового порталу та HotSpot
Нескладне налаштування та безліч опцій для гостьового порталу, такі як автентифікація, налаштування HotSpot, а також можливість використання власного зовнішнього сервера порталу. Застосовуйте можливості системи UniFi щодо обмеження швидкості передачі даних у пакетах послуг для гостьового порталу / HotSpot. Використовуйте різні швидкості передачі даних (завантаження/віддача), обмеження сумарного обсягу трафіку та часу використання.

Всі точки доступу UniFi підтримують функціонал HotSpot:

 • вбудована підтримка інтеграції білінгу з використанням більшості кредитних карток;
 • вбудована підтримка аутентифікації за ваучерами (талонами);
 • вбудована система управління HotSpot для створення ваучерів, управління гостьовим доступом та повернення оплати;
 • широкі можливості модифікації та брендування сторінок порталу HotSpot.

Єдиний доступ до різних майданчиків
Один UniFi Controller, запущений у хмарі або локально, здатний керувати кількома майданчиками: розгорнутими мережами та службами керування. Всі майданчики логічно розділені та мають свої власні конфігурації, карти, статистики, гостьовий портал та облікові записи адміністратора з можливостями читання / запису або тільки читання.

Групи WLAN
UniFi Controller дозволяє оперувати гнучкими конфігураціями великих систем. Створюйте декілька WLAN груп і призначайте їх на радіоінтерфейси точок доступу.

Панель приладів
UniFi Controller дає наочне надання стану вашої мережі та відображає основну інформацію про кожен її сегмент.

Застосування
Багатовузлова мережа
Перевагами mesh-мережі, що складається з точок доступу UniFi AC Mesh Pro, можна скористатися на великих відкритих майданчиках, таких як парк із мінімальною інфраструктурою.

Максимальне покриття поза приміщенням
Пристрій ідеальний для програм, що вимагають високошвидкісної передачі даних за допомогою технології MIMO 3x3 для всеспрямованого покриття невеликих об'єктів.

Тимчасові інсталяції
Використовуйте точки доступу UniFi AC Mesh Pro для інсталяцій поза приміщенням – наприклад, на музичному фестивалі або концертному майданчику – коли потрібний швидкий монтаж/демонтаж пристроїв.

Точки доступу UniFi AC Mesh Pro забезпечують бездротовим покриттям парк університетського містечка.

Апаратні особливості
Форм-фактор всепогодного виконання
Корпус точки доступу UniFi AC Mesh Pro розрахований на експлуатацію у несприятливих погодних умовах, що робить її ідеальним рішенням для використання поза приміщенням.

Потужне покриття
Вбудовані дводіапазонні всеспрямовані антени забезпечують розширену зону покриття за умов відкритого простору.

Універсальний монтаж
Передбачена можливість кріплення точки доступу UniFi AC Mesh Pro на стіну чи щоглу. (Всі комплектуючі додаються).

Два гігабітні Ethernet-порти
Основний порт для передачі даних та PoE-живлення; другорядний - для створення мостових з'єднань.

Варіанти подачі живлення
Забезпечити точку доступу UniFi AC Mesh Pro живленням можна за допомогою 802.3af-сумісного комутатора, UniFi PoE Switch або блоку живлення Gigabit PoE.

Технічні характеристики Wi-Fi роутера
Частота роботи Wi-Fi 2.4 ГГц; 5 ГГц
Швидкість Wi-Fi 1750 Мбіт/с
Швидкість LAN портів
USB порт немає
Конструкція антен внутрішні
Кількість антен

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь для перегляду

Схожі товари

Рекомендовані товари