World Vision Connect (ZBT WE1626)! Більше можливостей за меншу ціну!

  • 16 января 2021 10:24:24
  • Отзывы :7
  • Просмотров: 1045
  • 5 World Vision Connect (ZBT WE1626)! Більше можливостей за меншу ціну!

World Vision CONNECT недорогий WiFi-роутер з широким набором підтримуваних 3G / 4G-модемів. Дана модель пропонує всі функції, необхідні для побудови ефективної системи посилення мобільного інтернету. World Vision CONNECT автоматично «підхоплює» практично всі популярні USB-модеми, включаючи брендовані операторські моделі.

Роутер виконаний в простому, але елегантному корпусі білого кольору. На задній панелі розташовані Ethernet-порти, кнопка перезавантаження і роз'єм живлення. USB-порт винесено на передню панель. Індикація розташована зверху. Окремо відзначимо невеликий розмір роутера. Корпус підтримує кріплення на вертикальну поверхню, при цьому повісити роутер на стіну можна як портами вниз, так і вгору.

Модель World Vision CONNECT (ZBT WE1626) є копією платформи Zyxel Keenetic OMNI II, яка дуже надійна і функціональна. З коробки World Vision CONNECT (ZBT WE1626) поставляється з прошивкою OpenWrt, але без проблем можна встановити програмне забезпечення Keenetic OMNI II отримати супер функціональний роутер з USB портом і брендовим ПО за ціною в три рази дешевше вартості покупки Zyxel Keenetic OMNI II.

Скачати інструкцію по налаштуванню роутера World Vision CONNECT і прошивку Ви можете за посиланням: ПОСИЛАННЯ!

Замовити World Vision CONNECT Ви можете на нашому сайті в категорії товарів Сетевое оборудование в підкатегорії Маршрутизаторы (роутеры).


Також, раніше ми повідомляли про Новинку від Ajax: DoubleButton.

 
Оставить отзыв  ↓
 
7 отзывов
0 ответов
7 оценок
100% 7 положительных
35  
Полезность отзывов
0 голосов
0