OS Malevich 2.9: Шість нових функцій Ajax

 • 07 августа 2020 09:55:46
 • Отзывы :13
 • Просмотров: 546
 • 5 OS Malevich 2.9: Шість нових функцій Ajax

Оновлення OS Malevich 2.9 додає нові можливості та приносить ряд важливих змін, орієнтованих як на користувачів, так і професіоналів охоронної індустрії. Оновлення встановлюється автоматично, коли систему безпеки знято з-під охорони. Усі хаби отримають нову версію прошивки протягом місяця.


OS Malevich 2.9 додає до системи: 

 • Імпорт даних, що спрощує заміну старого хаба на новий. 

Функція імпорту дозволяє перенести налаштування, підключені пристрої, групи, сценарії та користувачів зі старого хаба на новий. Завдяки імпорту інженери монтажу і користувачі з правами адміністратора можуть встановити більш просунуту модель хаба на об’єкті, не підключаючи кожен датчик знову. Або оперативно відновити охорону, якщо хаб на об’єкті вийшов з ладу. Навіть якщо в системі використовуються сотні пристроїв, десятки сценаріїв і кілька ретрансляторів сигналу, імпорт займає не більше 15 хвилин. Практично весь процес імпорту відбувається автоматично. Достатньо підключити новий хаб до інтернету, вимкнути старий, запустити імпорт і дотримуватися підказок застосунку

Практично весь процес імпорту відбувається автоматично. Достатньо підключити новий хаб до інтернету, вимкнути старий, запустити імпорт і дотримуватися підказок застосунку

 • Датчик, що працює некоректно, тепер можна тимчасово вимкнути, не видаляючи з системи.

У разі повного вимкнення пристрій перестає виконувати команди системи і брати участь у сценаріях автоматизації. А хаб ігнорує його тривоги і сповіщення. У разі вимкнення сповіщень про стан корпусу, хаб ігнорує тільки повідомлення про спрацювання кнопки тампера пристрою. Всі інші тривоги та сповіщення продовжують транслюватися охоронній компанії і користувачам.

Запит на додавання функції ігнорування став одним з найпопулярніших серед наших європейських PRO-користувачів.

Пристрої автоматизації Socket і WallSwitch з прошивкою 5.54.1.0 і вище, а також Relay з будь-якою прошивкою тепер можуть вмикати або вимикати електроприлади, що працюють від мережі, на певний проміжок часу: від 0,5 до 255 секунд. Після чого живлення повертається до початкового стану: вимкнено або ввімкнено.

Імпульсний режим був раніше доступний тільки в налаштуваннях Relay і дозволяв замикати контакти електроланцюга на проміжок до 15 секунд. Водночас Socket і WallSwitch могли працювати тільки в бістабільному режимі — замикати і розмикати електричний ланцюг за командою користувача або виконуючи сценарій. Щоб повернути пристрої до початкового стану, потрібно було дати їм іншу команду.

З оновленням OS Malevich 2.9 у користувача є більше можливостей вибору для автоматизації освітлення, електромеханічних замків і електроклапанів, що контролюють подачу води. На відміну від Relay, WallSwitch і Socket можуть керувати електротехнікою без проміжного реле, акумулятора і перетворювача змінного струму.

Некоректний монтаж, неправильний вибір місця для встановлення, слабкий рівень сигналу, пошкоджений тампер або інша несправність датчика можуть стати причиною хибних тривог. З виходом OS Malevich 2.9 інженери монтажу можуть віддалено вимикати проблемні датчики, щоб не видаляти їх зі списку пристроїв хаба і не виїжджати поспіхом на об’єкт.

У застосунках Ajax доступні дві опції: повне вимкнення пристрою та вимкнення сповіщень про стан корпусу.

 • Передавання координат тривожної кнопки в застосунку на пульт охоронної компанії.
 • Захист від випадкових натискань для брелоку SpaceControl.

Основне призначення брелока SpaceControl — завжди бути під рукою: в кишені, в сумці або на зв’язці ключів. Це збільшує ризик випадкових натискань. З виходом OS Malevich 2.9 у SpaceControl з прошивкою 5.54.1.0 і вище з’являється додатковий рівень захисту від випадкових натискань, який вже довів свою ефективність у кнопці Button. Тепер у налаштуваннях брелока можна включити реагування за подвійним або довгим натисканням. Функція захисту від випадкового натискання доступна в налаштуваннях SpaceControl. Її можно активувати, щоб максимально знизити ризик випадково встановити приміщення під охорону або активувати тривожну кнопку.

А також …

 • Додали налаштування яскравості Socket. Тепер світлову індикацію можна вимкнути або зробити менш помітною. Функція доступна в налаштуваннях пристрою у застосунках Ajax.
 • Додали сповіщення про ввімкнення, вимкнення і скидання хаба до заводських налаштувань. Тепер охоронна компанія та користувач знатимуть не тільки про зникнення зв’язку з хабом, а й бачитимуть його причину.
 • Додали можливість відключити індикацію спрацьовування охоронних датчиків. У налаштуваннях датчика тепер можна вимкнути спрацьовування LED-індикатора під час тривоги. Налаштування доступне для датчиків DoorProtect, DoorProtect Plus, MotionProtect, MotionProtect Plus, CombiProtect, MotionProtect Outdoor, MotionCam та GlassProtect з версією прошивки не нижче 5.55.0.0, а також MotionProtect Curtain з версією прошивки не нижче 6.53.1.1.
 • Реалізували підтримку нових пристроїв: Hub 2 Plus, StreetSiren DoubleDeck, MultiTransmitter.

StreetSiren DoubleDeck - бездротова вулична сирена з кріпленням для брендованої лицьової панелі. StreetSiren DoubleDeck потрібно менше секунди, щоб за тривогою увімкнути потужну сирену і яскраві світлодіоди. І інцидент не залишиться без уваги.Світлова індикація і відпікування зумера нагадують користувачам, що об'єкт під охороною та працює затримка на вхід. Гнучкі налаштування роблять StreetSiren DoubleDeck доречною не лише в тихому котеджному містечку, а й в шумній промзоні. У разі тривоги зумер може працювати від 3 до 180 секунд з потужністю від 85 до 113 дБ. Або не вмикатися зовсім — є режим світлової тривоги. Через застосунок легко налаштувати, які датчики активують сирену. Та запобігти незручним ситуаціям, коли система безпеки сповіщає сусідів про протікання в пральній машині. Сирена працює лише з хабами на новій версії прошивки. 


Hub 2 Plus має 4 канали зв’язку та підтримує швидкісні мережі LTE. Ця конфігурація дозволяє підключити пристрій до двох різних інтернет-провайдерів через Ethernet і Wi-Fi, а також до двох стільникових мереж. Водночас автоматичне перемикання між каналами займає секунди.

Hub 2 Plus дозволяє створити 64 сценарії і мінімізувати вплив людського фактора на безпеку. Хаб може вмикати і вимикати охорону об'єкта чи групи за розкладом. Миттєво активувати дим-машину, якщо в приміщення проникнуть. Знеструмити приміщення та ввімкнути аварійне освітлення у разі пожежі. Або перекрити воду у разі протікання. Керувати світлом, електрозамками, ролетами чи гаражними воротами, якщо зміниться статус охорони, після натискання кнопки або за тривогою датчика.


Замовити StreetSiren DoubleDeck та Hub 2 Plus Ви можете на нашому сайті в категорії товарів Видеонаблюдение, охрана, в підкатегорії товарів AJAX.

Також, раніше ми повідомляли про Роутер Huawei E5377Bs-605. Акційна пропозиція. Детальніше...  
Оставить отзыв  ↓
 
13 отзывов
0 ответов
13 оценок
100% 13 положительных
65  
Полезность отзывов
0 голосов
0