3 місяці безкоштовного телебачення: OzoneHD з Premium TV

  • 27 июля 2020 10:43:40
  • Отзывы :12
  • Просмотров: 181
  • 5 3 місяці безкоштовного телебачення: OzoneHD з Premium TV

Шановні клієнти! 

Повідомляємо Вас про нову акційну пропозицію: купуючи Android медіаплеєр OzoneHD Neo або Fun Ви отримаєте у подарунок - три місяці безкоштовного телебачення SweetTV.

Пакет Premium Lite SweetTV включає  180 телеканалів (40 з яких в HD якості) і 5000 фільмів для перегляду.


SweetTV – сучасний онлайн-ТВ додаток, який втілює в собі найпопулярніші розробки телебачення. Працює онлайн-додаток по всій території України і має широкий функціонал: є програма передач, перемотування ефіру, список обраного, пошук та ще багато цікавого. Запуск програми і перегляд SweetTV можливий ОДНОЧАСНО на будь-якому комп'ютері, смартфоні, Smart-телевізорі і будь-якій мультимедійній приставці. Пакет каналів SweetTV розрахований на будь-якого глядача онлайн телебачення. 

Ozone HD Fun 4GB / 32GB - мультимедійна телеприставка, з об'ємом оперативної пам'яті 4GB DDR3 і внутрішньою пам'яттю 32GB EMMC. Приставка здатна зі звичайного телевізора зробити сучасний Smart TV телевізор. Ozone HD Fun є потужною телевізійної приставкою нового покоління на базі ОС Android 9.0 з підтримкою 4K (UltraHD), і базується чотирьохядерним процесором AllWinner H6 і графічним прискорювачем Quad-Core Mali-T720 MP2, що забезпечує отримання максимально чіткої і яскравої картинки, а також достатньою продуктивністю.

Ozone HD Neo 2GB / 16GB - з об'ємом оперативної пам'яті 2GB DDR3 і внутрішньою пам'яттю 16GB EMMC. Ozone HD Neo на базі ОС Android 7.1 з підтримкою 4K (UltraHD), і базується чотирьох ядерним процесором AllWinner H3 і графічним прискорювачом Quad-Core Mali-400MP2.

Замовити OzoneHD Neo або Fun Ви можете на нашому сайтів в категорії Ресивери SAT/DVB-Т2/Android в підкатегорії приставки на ANDROID, IPTV.

У акції можуть брати участь усі медіаплеєри Neo та Fun. Для отримання подарунка необхідно в додатку SweetTV ввести промокод*.

Активація промокода можлива до 01.05.2021.


Також, раніше ми повідомляли про нове ПО для World Vision T62A, Т62D, Т62М. Детальніше…


 
Оставить отзыв  ↓
 
12 отзывов
0 ответов
12 оценок
100% 12 положительных
60  
Полезность отзывов
0 голосов
0